Кава Coffee Box

Coffee Box – колекція натуральної
смаженої зернової та меленої кави

  • Кава натуральна мелена середнього обсмаження ТМ Coffee Box 1000
    Кава натуральна мелена середнього обсмаження ТМ Coffee Box 1000

    Coffee Box

    Кава натуральна мелена середнього обсмаження ТМ Coffee Box 1000

    Перейти

Новий ранок – це нові плани та ідеї для звершень…

Новий день – це нові враження та незабутні відчуття…

Нова кава – це кава Coffee Box, що надихне Вас на нове життя, насичене смаком та ароматом мрій!

 


 

Якість та смак

Вирощені високо в горах і збагачені різноманітними корисними оліями, зерна кави Арабіка нададуть виражений класичний смак та насичений аромат кави. Кава ТМ Coffee Box – це досконалість смаку і неперевершеність аромату справжньої кави, що подарують Вам насолоду та гарний настрій на весь день!

Дизайн

Чи задумувались Ви коли-небудь над тим, що все, що нас оточує можна відчути на дотик. Дотик поглядом, дотик душею, дотик руками.

А ідеальний ранок? Який він на дотик?

Гарячий та запашний, як горнятко свіжозвареної кави? Ще теплий і надзвичайно цікавий, як свіжонадрукований номер твоєї улюбленої газети? Чи може чистий та бадьорий, як весняний ліс?.. – Хіба це не твій ідеальний ранок?!

Достатньо лиш доторкнутись!

З кавою ТМ Coffee Box в її оригінальному дизайні ти відчуєш справжній смак свого життя!

Сировина та користь

На якість кавового зерна впливають: сорт кави, місце, де було вирощено зерно, умови зберігання і обсмаження. Знаючи це, ми відбираємо найкращі сорти кавових зерен, з найкращих регіонів зростання, контролюємо і забезпечуємо належні умови зберігання, використовуємо обсмаження середнього ступеня, щоб забезпечити максимально яскравий смак i аромат кавового напою. Ось саме чому  кава ТМ Coffee Box така смачна і запашна.

Вже доведено, що в каві міститься так званий «гормон щастя» – серотонін, який дозволяє позбавитися від депресії, підняти настрій. Для тих, чия діяльність пов'язана з роботою мозку, кава незамінна, оскільки здатна підвищити продуктивність роботи практично на 10%.