Кава Coffee Post

Coffee Post – колекція натуральної
смаженої меленої кави на Ваш вибір

 • Кава натуральна смажена мелена ТМ Coffee Post Mild
  Кава натуральна смажена мелена ТМ Coffee Post Mild

  Coffee Post

  Кава натуральна смажена мелена ТМ Coffee Post Mild

  Перейти

 • Кава натуральна смажена мелена ТМ Coffee Post Strong
  Кава натуральна смажена мелена ТМ Coffee Post Strong

  Coffee Post

  Кава натуральна смажена мелена ТМ Coffee Post Strong

  Перейти

Coffee Post– це колекція натуральної смаженої меленої кави на Ваш вибір! Вишуканий смак смаженої, ароматної Арабіки та міцність натуральної Робусти – ідеальне поєднання для створення запашної та смачної кави!

 


 

Якість та смак

Смак приготованої кави залежить від багатьох складових, але в першу чергу на нього впливає якість кавових зерен і місце їх вирощування. Кава ТМ Coffee Post – це ідеально підібраний та гармонічно збалансований купаж кави з сортів ароматної бразильської Арабіки та міцної індійської Робусти. Цей бленд створений для людей, у яких відношення до кави серйозне, для тих хто керує своїм життям і знає чого від нього бажає.

Дизайн

Чи задумувались Ви коли-небудь над тим, що все, що нас оточує можна відчути на дотик. Дотик поглядом, дотик душею, дотик руками…

А ідеальний ранок? Який він на дотик?

Гарячий та запашний, як горнятко свіжозвареної кави? Ще теплий і надзвичайно цікавий, як свіжонадрукований номер твоєї улюбленої газети? Чи може чистий та бадьорий, як весняний ліс?.. – Хіба це не твій ідеальний ранок?!

Достатньо лише доторкнутись!

З кавою ТМ Coffee Post в її оригінальному дизайні ви будете в курсі всіх новин!

Сировина та користь

На якість кавового зерна впливають: сорт кави, місце, де було вирощено зерно, умови зберігання і обсмаження. Знаючи це, ми відбираємо найкращі сорти кавових зерен, з найкращих регіонів зростання, контролюємо і забезпечуємо належні умови зберігання, використовуємо обсмаження середнього ступеня, щоб забезпечити максимально яскравий смак i аромат кавового напою.

Вже доведено, що в каві міститься так званий «гормон щастя» – серотонін, який дозволяє позбавитися від депресії та підняти настрій.